Wydawnictwo Czarne
Info image kind

30% rabatu na książki z serii Amerykańskiej!

Z okazji premiery książki Davida Treuera Witajcie w rezerwacie (tł. Maciej Świerkocki) w dniach od 11 do 17 sierpnia kupicie wybrane tytuły z serii Amerykańskiej z 30% rabatem.

Promocja trwa na stronie internetowej i dotyczy książek papierowych oraz e-booków.

Tytuły objęte promocją
Info image kind

Przerwa wakacyjna w warszawskiej księgarni stacjonarnej!

W dniach od 10 do 25 sierpnia księgarnia przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 będzie nieczynna.

Przepraszamy za utrudnienia.

Lars Berge, Dobry wilk
Lars Berge
Dobry wilk

Berge niczym inspektor śledczy skrupulatnie zbiera wszelkie ślady pomagające odpowiedzieć na pytania: co doprowadziło do tragedii na wybiegu dla wilków oraz skąd się wziął i czemu służył program „Bliski kontakt z wilkiem”.
Małgorzata Frąckiewicz, „Nowe Książki”, M./Nr 7/8 z dn. 07/08.20
Łukasz Lamża, Światy równoległe
Łukasz Lamża
Światy równoległe

„Światy równoległe” Łukasza Lamży okazują się przydatną lekturą dla wszystkich, którzy stykają się z pseudonaukową argumentacją, a chcieliby wiedzieć, jak jest naprawdę.
Krzysztof Dołowy, „Nowe Książki”, M./Nr 7/8 z dn. 07/08.20
Alice Lugen, Tragedia na Przełęczy Diatłowa
Alice Lugen
Tragedia na Przełęczy Diatłowa

„Wyszłam z założenia, że moim zadaniem jako reporterki, która pisze w Polsce o Przełęczy Diatłowa, jest skoncentrowanie się na dwóch rzeczach. Po pierwsze: należy powiedzieć czytelnikom, które sprawy nie zostały wyjaśnione i z jakich powodów. Po drugie: trzeba zreferować to, co zostało bezsprzecznie ustalone, i wskazać źródło tych ustaleń. Takie było moje założenie. Nie starałam się rozwikłać zagadki, bo na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe” Alice Lugen, o swojej pasjonującej książce pokazującej kulisy jednej z największych zagadek XX wieku, opowiada Stasi Budzisz.
przekroj.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.