Kontakt

Redakcja

Wołowiec 11
38–307 Sękowa
NIP: 738–21–43–907
REGON: 122457802

Monika Sznajderman

Wydawca, redaktor naczelna
redakcja@czarne.com.pl

Małgorzata Uzarowicz

Sekretarz redakcji
malgorzata@czarne.com.pl
+48 504 564 086

Magdalena Budzińska

Szefowa redakcji, redaktor prowadząca
magda@czarne.com.pl

Łukasz Najder

Redaktor inicjujący, redaktor polskiej prozy i literatury faktu
lukasz@czarne.com.pl
+48 506 610 382

Konrad Nowacki

Redaktor inicjujący polskiej i zagranicznej literatury faktu
konrad@czarne.com.pl
+48 506 589 606

Tomasz Zając

Redaktor prozy i literatury faktu
tomasz.zajac@czarne.com.pl
+48 510 926 860

Jakub Bożek

Redaktor inicjujący, redaktor polskiej prozy i literatury faktu
jakub@czarne.com.pl
+48 515 346 144

Sekretariat

Ul. Kołłątaja 14, pokój 23 (III piętro)
38–300 Gorlice
tel.+48 18 353 58 93
fax +48 18 352 04 75
tel. kom. +48 515 274 298

Tomasz Krzysztoń

tomasz@czarne.com.pl

Mateusz Dembski

mateusz@czarne.com.pl

Ewa Mikos-Liszka

ewa@czarne.com.pl

Dominik Karpik

dominik@czarne.com.pl

Edyta Boczoń

edyta@czarne.com.pl

Dział promocji

Nowy adres:
ul. Marszałkowska 43 lok. 1
00-648 Warszawa
tel./fax +48 22 621 10 48

Agnieszka Łasek

Szefowa działu promocji
agnieszka@czarne.com.pl

Marcjanna Bulik

Specjalista ds. promocji
marcjanna@czarne.com.pl

Dorota Filipiak

Specjalista ds. promocji
dorota@czarne.com.pl

Magdalena Jobko

Specjalista ds. promocji
magda.jobko@czarne.com.pl

Zofia Dimitrijević

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy; promocja
zofia@czarne.com.pl

Dział sprzedaży

Piotr Bagiński

Dyrektor handlowy
piotr.baginski@czarne.com.pl
+48 504 564 092

Honorata Dembska

Marketing
honorata@czarne.com.pl
+48 504 564 099

Małgorzata Wietecha

Handel i obsługa zamówień ze sklepu internetowego
malgorzata.wietecha@czarne.com.pl
+48 18 352 04 73

Agnieszka Wilczak

Handel
agnieszka.wilczak@czarne.com.pl
+48 18 352 04 73

Dział e-booków i audiobooków

Anna Juszkiewicz

Specjalistka ds. produkcji, dystrybucji i promocji e-booków i audiobooków
anna@czarne.com.pl

Dział finansowy

Krzysztof Wojcieszak

Dyrektor finansowy
krzysztof.wojcieszak@czarne.com.pl
+48 501 203 455

Księgarnia

ul. Marszałkowska 43 lok. 1
00-648 Warszawa

Księgarnia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00.


Beata Prokopczuk-Daab

Obsługa księgarni stacjonarnej w Warszawie
ksiegarnia@czarne.com.pl
+48 502 254 090

Licencje zagraniczne

Anna Rucińska

anna.rucinska@nurnberg.pl