Kontakt

Kontakt

Redakcja

Wołowiec 11
38–307 Sękowa
NIP: 738–21–43–907
REGON: 122457802

  • Monika Sznajderman Wydawczyni, redaktor naczelna
    redakcja@czarne.com.pl
  • Małgorzata Uzarowicz Sekretarz redakcji
    malgorzata@czarne.com.pl
    +48 504 564 086
  • Magdalena Budzińska Zastępczyni redaktor naczelnej
    magda@czarne.com.pl
  • Łukasz Najder Redaktor inicjujący polskiej prozy i literatury faktu
    lukasz@czarne.com.pl
    +48 506 610 382
  • Przemysław Pełka Redaktor inicjujący polskiej literatury faktu, redaktor prowadzący
    przemyslaw.pelka@czarne.com.pl
  • Tomasz Zając Redaktor prowadzący 
    tomasz.zajac@czarne.com.pl
    +48 510 926 860
  • Jakub Bożek Redaktor prowadzący
    jakub@czarne.com.pl
    +48 515 346 144
  • Janusz Ruszkowski Redaktor inicjujący (literatura zagraniczna)
    janusz@czarne.com.pl
  • Ewa Polańska Redaktorka prozy i literatury faktu
    ewa.polanska@czarne.com.pl

Sekretariat

Nowy adres:
ul. Węgierska 25A 
38–300 Gorlice
tel.+48 18 353 58 93
tel. kom. +48 515 274 298

  • Mateusz Dembski mateusz@czarne.com.pl
  • Ewa Mikos-Liszka ewa@czarne.com.pl
  • Dominik Karpik dominik@czarne.com.pl
  • Edyta Łuczejko edyta@czarne.com.pl

Dział promocji

ul. Marszałkowska 43 lok. 1
00-648 Warszawa
tel./fax +48 22 621 10 48

  • Agnieszka Łasek Szefowa działu promocji
    agnieszka@czarne.com.pl
  •  Marcjanna Bulik Specjalistka ds. promocji
  • Dorota Filipiak Starsza specjalistka ds. promocji
    dorota@czarne.com.pl
  • Magdalena Jobko Specjalistka ds. promocji; redaktor inicjująca serii Linie Frontu
    magda.jobko@czarne.com.pl
  • Zofia Dimitrijević Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy; starsza specjalistka ds. promocji
    zofia@czarne.com.pl
  • Kaja Pietrewicz Specjalistka ds. marketingu i nowych mediów
    kaja@czarne.com.pl
  • Magdalena Ozimek Młodsza specjalistka ds. promocji
    magda.ozimek@czarne.com.pl

Dział sprzedaży

  • Piotr Bagiński Dyrektor handlowy
    piotr.baginski@czarne.com.pl
    +48 504 564 092
  • Łukasz Sobolewski Marketing
    lukasz.sobolewski@czarne.com.pl
    +48 508 007 231
  • Honorata Dembska Handel i obsługa zamówień ze sklepu internetowego
    honorata@czarne.com.pl
    +48 504 564 099
  • Agnieszka Wilczak Handel
    agnieszka.wilczak@czarne.com.pl
    +48 18 353 58 93

Dział e-booków i audiobooków

  • Tomasz Krzysztoń Specjalista ds. produkcji i promocji publikacji elektronicznych
    tomasz@czarne.com.pl

Dział finansowy

  • Krzysztof Wojcieszak Dyrektor finansowy
    krzysztof.wojcieszak@czarne.com.pl
    +48 501 203 455

Księgarnia

ul. Marszałkowska 43 lok. 1
00-648 Warszawa
Księgarnia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00.

  • Beata Prokopczuk-Daab Obsługa księgarni stacjonarnej
    ksiegarnia@czarne.com.pl
    +48 502 254 090


      

Foreign rights












Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.