Wydawnictwo Czarne

Nowości

Wstecz Dalej

Bestsellery

Wstecz Dalej

Wydarzenia

Promocje

  • Darmowa wysyłka
    Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 150 zł
  • Rabat rocznicowy — 30% na całe zamówienie.
    Jednorazowy rabat 30% na całe zamówienie w rocznicę przystąpienia do Klubu Czarnego. Rabat jest dostępny 31 dni od daty uruchomienia.

Zapowiedzi

Wstecz Dalej
Info image kind

Informacja dla klientów warszawskiej księgarni stacjonarnej.

W dniach od 23 do 27 lipca księgarnia przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 będzie czynna w godz. 12.00-17.00.

Przepraszamy za utrudnienia.

Info image kind

30% rabatu na książki z serii Menażeria

Z okazji premiery książki Arkadiusza Szarańca Żubry lubią jeżyny w dniach od 17 do 23 lipca kupicie wybrane tytuły z serii Menażeria z 30% rabatem.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43/1 (księgarnia czynna w dni powszednie w godz. 12.00-18.00).

Książki objęte promocją
Ola Synowiec, Dzieci Szóstego Słońca
Ola Synowiec
Dzieci Szóstego Słońca

„Gdy turysta z Europy albo ze Stanów fatyguje się do Meksyku, by spróbować pejotla, to nie po to, aby kupić go od ulicznego handlarza. Jedzie po coś, co uważa za kompletne doświadczenie” - mówi Ola Synowiec w rozmowie z Anną Kiedrzynek. Polecamy!

newsweek.pl
Marek Szymaniak, Urobieni
Marek Szymaniak
Urobieni

„Może wreszcie czas spojrzeć nie tylko na statystyki, wzrost gospodarczy i zielone strzałki. Nasz kraj mocno rozwinął się przez ostatnie 30 lat. Ale na autostradzie tego postępu jest mnóstwo rozjechanych życiorysów. Czynnik ekonomiczny stał się ważniejszy od człowieka. Czas, aby to człowiek był na pierwszym miejscu. To oczywiście wymaga dyskusji na temat modelu gospodarczego, w którym żyjemy” – mówi Marek Szymaniak, autor reportaży „Urobieni”. Zachęcamy do lektury wywiadu!

Aleteia.pl
Więcej wiadomości

Partner wydawnictwa

Tygodnik Powszechny