Wydawnictwo Czarne

Do 8 grudnia trwa głosowanie na Nagrodę Czytelników Grand Press 2023.

W finałowej piątce znalazł się reportaż Bartka Sabeli Wędrówka tusz!
Głos na ulubioną książkę można oddać tutaj:

glosowanie.grandpress.pl

Mikołajki tuż-tuż!

W dniach od 28 listopada do 5 grudnia otrzymacie 30% rabatu na całą ofertę przy zakupie minimum dwóch książek. Rabat dotyczy książek papierowych oraz e-booków.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni w alei Jana Pawła II 45a/56 (pon. – pt. 11-19, sob. 10-15).

Tytuły objęte promocją:
Claire Keegan, Przez błękitne pola
Claire Keegan
Przez błękitne pola

„Przez błękitne pola” to także opowiadania, w których sens nie jest podany na tacy, których prawdziwe piękno upatrywać trzeba w prostocie i niedopowiedzeniach. […] Wszystkie opowieści są napisane naprawdę pięknym, a jednocześnie prostym do przyswojenia językiem, który barwi nawet najbardziej błahą historię.
Paulina Klimek, kultura.poinformowani.pl
Nadifa Mohamed, Szczęśliwcy
Nadifa Mohamed
Szczęśliwcy

Powieść, powstała na bazie prawdziwych wydarzeń, jest historią systemowego rasizmu i zapisem uprzedzeń tych, którzy powinni dbać o sprawiedliwość.
Michał Nogaś, „Gazeta Wyborcza”, DZ./Nr 273 z dn. 24.11.23
Mary Karr, Klub Łgarzy
Mary Karr
Klub Łgarzy

To słodko- gorzka, momentami przewrotnie zabawna i w pewien intrygujący sposób zdystansowana opowieść o małomiasteczkowej Ameryce i rodzinie, która tak głęboko zakopała przeszłość, że nie radzi sobie z teraźniejszością. Nic dziwnego, że „The Times” określił książkę Karr jako „jedną z najlepszych książek o dorastaniu w Ameryce.
Joanna Wróżyńska, „Gazeta Wyborcza Wysokie Obcasy”, Nr 47 z dn. 02.12.23
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.