Wydawnictwo Czarne
Info image kind

Mikołajki tuż-tuż!

W dniach od 1 do 6 grudnia kupicie kilkaset tytułów z naszego katalogu z 30% rabatem.

Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni w al. Jana Pawła II 45a/56 (pon. – pt. 11-19; sobota 10-14).

Rabat dotyczy książek papierowych oraz e-booków.
Tytuły objęte promocją
Info image kind

Otwarcie Księgarni Czarnego na warszawskim Muranowie!

Serdecznie zapraszamy do księgarni stacjonarnej w Warszawie w alei Jana Pawła II 45a/56.

Zapraszamy w dni powszednie w godz. 11:00-19:00.

Do zobaczenia!

Maciej Jakubowiak, Ostatni ludzie
Maciej Jakubowiak
Ostatni ludzie

Książka jest katalogiem apokalips uporządkowanym jak dobre archiwum: są święte księgi, jest katastrofa klimatyczna i inwazje potworów z kosmosu. [...] Autor przeplata ze sobą liczne wątki, ukazując mozaikę, jaką dostarczył eschatologicznie płodny wiek XX.
Karol Kleczka, „Znak”, M./Nr 12 z dn. 12.21
Remigiusz Ryziński, Hiacynt
Remigiusz Ryziński
Hiacynt

„»Hiacynt« nie jest legendą, jest faktem, i co więcej to nie była jednorazowa akcja. Starałem się pokazać źródła, ale także konsekwencje społeczne tych działań. To, co było najtrudniejsze w osobistym odczuciu, to zmierzenie się z językiem z teczek, który jest identyczny jak publiczny dyskurs dzisiaj” — mówił Remigiusz Ryziński, autor książki Hiacynt,w „Wysokich Obcasach”. Gorąco polecamy lekturę artykułu Agaty Całkowskiej.

wysokieobcasy.pl
Remigiusz Ryziński, Hiacynt
Remigiusz Ryziński
Hiacynt

„»Hiacynt« to bomba z opóźnionym zapłonem. Efekt widzimy do dzisiaj. Nie tylko może się wydarzyć, ale to, co się dzieje obecnie, jest efektem »Hiacynta«”. Z Remigiuszem Ryzińskim, autorem książki Hiacynt, rozmawiała Agnieszka Łopatowska.

zycie.hellozdrowie.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.