Wydarzenia

Nowości

Bestsellery

Promocje

Zapowiedzi

 • Wspaniała wiadomość!

  Wspaniała wiadomość!

  Barbara Seidler otrzymała Grand Prix Nagrody im. Witolda Hulewicza! „Za każdym słowem, za każdym zdaniem, akapitem, za każdą stroną czuje się prawdę” - mówił laudator podczas wręczania Nagrody. Autorce serdecznie gratulujemy!

 • „Oszczędna dusza Norwega wygrywa. Na wakacje przeprowadza się z 200-metrowego mieszkania do 15-metrowej chatki. Dusi się w niej, ale czego się nie robi dla kontaktu z naturą” – mówi Nina Witoszek, autorka książki Najlepszy kraj na świecie, w rozmowie z Emilią Padoł w Tygodniku Powszechnym. Zachęcamy do lektury wywiadu!

  tygodnikpowszechny.pl
 • Bez względu na nastawienie do lektury, warto sięgnąć po tę pozycję. Czasem bowiem warto wyjść z ideowych okopów i posłuchać racji innych.
  Paulina Jagielska, xiegarnia.pl
 • Piotr Lipiński trafnie zauważa, że i czarna i męczeńska legenda Bieruta wyrastały z polskiej podświadomości, wedle której prawdziwy Polak nie mógł być komunistą.
  Piotr Bratkowski, newsweek.pl
 • 30% rabatu na książki z serii Miasta

  30% rabatu na książki z serii Miasta

  W dniach od 12 do 18 grudnia kupicie znakomite książki z naszej najmłodszej serii poświęconej miastom z 30% rabatem.

  Promocja działa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni stacjonarnej przy ul. Marszałkowskiej 43/1 (księgarnia czynna w dni powszednie w godz. 12.00-18.00).

  Tytuły objęte promocją