Wydawnictwo Czarne

Nowości

Wstecz Dalej

Bestsellery

Wstecz Dalej

Wydarzenia

Promocje

Zapowiedzi

Wstecz Dalej
Info image kind

30% rabatu na dobre rozmowy!

Z okazji premiery książki Błażeja Strzelczyka Moja żona głaszcze jeże w dniach od 10 do 16 grudnia kupicie wybrane książki z rozmowami z 30% rabatem.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (pon. – pt. 12:00-18:00).

Książki objęte promocją
Omer Bartov, Anatomia pewnego ludobójstwa
Omer Bartov
Anatomia pewnego ludobójstwa

Tak się robi mikrohistorię: 20 lat kwerendy, cytaty z wyroków buczackich sądów, miejscowych testamentów, ulotek, na poły zeskrobanych ze ścian plakatów, cudem ocalałych listów i memorbuchów. Kolaż głosów, panorama wieków i rozbiorów, coraz bardziej szczegółowa, począwszy od końca XIX w., kiedy atmosfera zaczyna się zagęszczać.
„Sieci”, T./Nr 49 z dn. 09-15.12.19
Stephanie Land, Sprzątaczka
Stephanie Land
Sprzątaczka

Niby jest to książka, która pokazuje, jak ciężka jest praca sprzątaczek – i jak niedoceniana przez tych, którym w życiu się bardziej powiodło i którzy nie muszą walczyć o każdy grosz. A jednak Stephanie Land podsuwa w pierwszej kolejności historię o tym, jak to jest być samotną matką i borykać się z ciągłym strachem o córkę, o dach nad głową czy o przyszłość.
Wiesław Kowalski, teatrdlawszystkich.eu
Wojciech Nowicki, Cieśniny
Wojciech Nowicki
Cieśniny

Gościem Michała Nogasia w Radio Książki był Wojciech Nowicki i opowiedział o swojej powieści Cieśniny – o potrzebie podróżowania, wędrówkach bez celu, szaleństwie, które kryje każdy z nas.

wyborcza.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.