Wydawnictwo Czarne
Info image kind

30% rabatu na powieści!

Z okazji premiery książki Sigitasa Parulskisa Ciemność i partnerzy (tłum. Izabela Korybut-Daszkiewicz) w dniach od 21 do 27 stycznia kupicie wybrane powieści z 30% rabatem.

Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (pon. – pt. 12-18).

Rabat dotyczy książek papierowych oraz e-booków.

Książki objęte promocją
Karolina Kuszyk, Poniemieckie
Karolina Kuszyk
Poniemieckie

Karolina Kuszyk z empatią, wnikliwością i w wielu miejscach ciepłym poczuciem humoru (np.scena na przejeździe kolejowym w NRD, gdy w 1984 roku młodzi Polacy wychowani na „Czterech Pancernych i psie” słysząc słowo „halt!” odruchowo podnoszą ręce) stara się odpowiedzieć na pytania, nie stawiając kropki nad i, zachęcając czytelnika do własnych refleksji. „Poniemieckie” to opowieść „ponad czasem”, a właściwie tak można określić sedno literatury.
dzieje.pl
Łukasz Lamża, Światy równoległe
Łukasz Lamża
Światy równoległe

Funkcjonowaniu tego równoległego, pozanaukowego świata przygląda się w swojej książce Łukasz Lamża. I należą się mu podziękowania nie tylko za świetnie napisany reportaż, ale i zajrzenie w głąb doliny niesamowitości, do której zapuszczać się mają odwagę tylko nieliczni.
„Dziennik Polski”, DZ./Nr 13 z dn. 17.01.20
Sylwia Siedlecka, Złote piachy
Sylwia Siedlecka
Złote piachy

„Złote piachy” to reportaż o polityce i historii opowiedziany poprzez miejsca i ludzi, dla których komunizm wciąż jest traumą.
Jacek Binkowski, „Tygodnik Angora”, T./Nr 3 z dn. 19.01.20
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.