Wydawnictwo Czarne
Info image kind

Żegnamy dwanaście ogoniastych srok!

W dniach od 20 do 31 stycznia kupicie książkę Stanisława Łubieńskiego „Dwanaście srok za ogon” ze specjalnym 50% rabatem.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni stacjonarnej.

Rabat dotyczy książki papierowej oraz e-booka.

czarne.com.pl
Info image kind

30% rabatu na książki o ciele i duszy!

Z okazji premiery książki Anne Boyer Obumarła (tł. K. Iwaszkiewicz) w dniach od 19 do 25 stycznia kupicie wybrane tytuły o ciele i duszy z 30% rabatem.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43/1 (pon. – pt. 12-18; przerwa 15:30-16:00).

Rabat dotyczy książek papierowych oraz e-booków.


Tytuły objęte promocją
Thumbnail konkurs grafika

Opisz swoją podróż i wygraj voucher na wycieczkę!

Razem z biurem podróży Barents.pl zachęcamy do udziału w konkursie literackim. Do wygrania voucher o wartości 2000 zł oraz zestawy książek. Konkurs trwa od 13 stycznia do 10 lutego. Szczegóły znajdziecie w regulaminie (link poniżej). Powodzenia!

Regulamin konkursu
Paweł Próchniak, Promieniowanie tła
Paweł Próchniak
Promieniowanie tła

„Większość ludzi w pierwszym odruchu powie – to nie dla mnie, to jest zbyt ciemne, zbyt dziwne, nie moje. Czytam wiersze od dawna i jestem przekonany, że poezja jest dla ludzi. Inna nie ma sensu. Jest głosem człowieka skierowanym do człowieka. Bywa ciemna, być może zawsze pozostaje w jakiejś mierze niezgłębiona, ale jest dla ludzi” — o tajemnicach poezji z Pawłem Próchniakiem, autorem książki Promieniowanie tła. Szkice o wierszach i czytaniu, rozmawia Grzegorz Przepiórka.

przekroj.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.