Wydawnictwo Czarne

Nowości

Wstecz Dalej

Bestsellery

Wstecz Dalej

Wydarzenia

Promocje

Zapowiedzi

Wstecz Dalej
Info image kind

30% rabatu na książki eseistyczne!

Z okazji premiery książki Ryszarda Koziołka Wiele tytułów w dniach od 12 do 18 listopada kupicie wybrane książki eseistyczne z 30% rabatem.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (pon. – pt. 12-18).

Książki objęte promocją
Info image kind

Obniżamy ceny dostaw!

Drodzy Czytelnicy,
od dziś kupując książki na naszej stronie, zapłacicie mniej za przesyłkę:
kurier – 10,70 zł
paczkomat – 8,70 zł
poczta – 9,90 zł
poczta – odbiór w punkcie 7,50 zł
odbiór osobisty (Warszawa, księgarnia Czarnego) – 0 zł
pliki – 0 zł

Za pobraniem:
kurier – 11,80 zł
paczkomat – 10,30 zł
poczta – 12,00 zł

Piotr Lipiński, Gomułka
Piotr Lipiński
Gomułka

„Gomułka. Władzy nie oddamy” to pozycja obowiązkowa dla każdego zainteresowanego najnowszą historią Polski (…) Bez wątpienia każdy interesujący się historią polskiego komunizmu powinien mieć ją u siebie na półce.
Wojciech Sobański, historykon.pl
Info image kind

W 80. rocznicę zakończenia hiszpańskiej wojny ukazały się dwie poświęcone jej polskie książki. Obie wielce inspirujące, choć na zupełnie różne sposoby. Śląsk zbuntowany Dariusza Zalegi opowiada o losach Ślązaków, którzy trafili do Brygad Międzynarodowych /.../ Zupełnie inna jest książka Katarzyny Kobylarczyk Strup. Hiszpania rozdrapuje rany. Tu najważniejsze i najbardziej pouczające jest to, co zdarzyło się po zakończeniu wojny w Hiszpanii, a zwłaszcza po śmierci gen. Franco.

newsweek.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.