Wydawnictwo Czarne

Nowości

Wstecz Dalej

Bestsellery

Wstecz Dalej

Wydarzenia

Promocje

Zapowiedzi

Wstecz Dalej
Info image kind

Wirtualne Targi Książki! #Białystok!

W dniach od 3 do 5 kwietnia zamiast na nasze stoisko targowe w Białymstoku zapraszamy na stronę czarne.com.pl., na której, po wpisaniu w koszyku hasła BIAŁYSTOK, kupicie wybrane książki o Wschodzie z 30% rabatem. Promocja trwa na naszej stronie internetowej do północy w niedzielę 5 kwietnia. Rabat dotyczy książek papierowych oraz e-booków.

Tytuły objęte promocją
Info image kind

30% rabatu na kryminały w mp3 i e-booku!

Z okazji premiery wersji audio książki Jędrzeja Pasierskiego Czerwony świt w dniach od 30 marca do 5 kwietnia kupicie wybrane kryminały w formacie mp3 oraz w e-booku z 30% rabatem.

Promocja trwa na czarne.com.pl do północy 5 kwietnia.

Info image kind

Darmowa dostawa do paczkomatu!

W dniach od 27 marca do 10 kwietnia przy zakupie co najmniej dwóch książek możecie skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatu!

Oferta obowiązuje na stronie czarne.com.pl do północy 10 kwietnia. Minimalna wartość zakupów 60 zł.

Info image kind

Ważny komunikat dla klientów księgarni stacjonarnej w Warszawie!

W związku z sytuacją epidemiczną księgarnia przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 od 19 marca do odwołania będzie nieczynna.

Zamówione książki będą czekały na odbiór przez tydzień po ponownym otwarciu księgarni.

Award image kind

Wspaniałe wieści! Kiczery Adama Robińskiego oraz Donikąd Michała Milczarka otrzymały nominację w konkursie Travelery 2019 w kategorii Książka. Autorom serdecznie gratulujemy, a Was zachęcamy do oddawania głosów.

travelery.national-geographic.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.