Wydawnictwo Czarne

Nowości

Wstecz Dalej

Bestsellery

Wstecz Dalej

Wydarzenia

Promocje

Zapowiedzi

Wstecz Dalej
Info image kind

30% rabatu dla Klubowiczów na najlepsze książki lipca!

W dniach od 23 do 26 sierpnia kupicie najlepsze książki lipca, w tym zwycięski tytuł Ludzkie potwory Nikki Meredith (tł. M. Kositorny), z 30% rabatem.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (pon. – pt. 12:00-18:00).

Książki objęte promocją:
Info image kind

Nie ma tego złego… 30% rabatu na e-book „Dwunastego”!

Nigdy nie jest za późno, za to zawsze może być taniej!

Choć w tytule najnowszej książki Filipa Springera pojawia się dwunastka, to perturbacje, które towarzyszą tej premierze wskazywałyby raczej na powinowactwo z trzynastką.

Od dziś do niedzieli, 25 sierpnia, kupicie spóźniony e-book Dwunastego z 30% rabatem.

Info image kind

30% rabatu na książki o różnych obliczach emigracji!

Z okazji premiery książki Karoliny Przewrockiej-Aderet Polanim w dniach od 20 do 26 sierpnia kupicie wybrane tytuły podejmujące problematykę emigracji z 30% rabatem.

Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (pon. – pt. 12:00-18:00).

Książki objęte promocją:
Info image kind

Zapraszamy na spotkania z naszymi autorami na letnich festiwalach literackich!

Tegoroczne letnie festiwale literackie zapowiadają się nadzwyczaj interesująco. Bardzo się cieszymy, że wśród festiwalowych gości jest tak wielu naszych autorów.

Letnie festiwale 2019
Agnieszka Pajączkowska, Wędrowny zakład fotograficzny
Agnieszka Pajączkowska
Wędrowny zakład fotograficzny

Podziwiam autorkę za jej wytrwałość. Bo gdy po raz dziesiąty, dwudziesty, setny słyszy się pytania w stylu: „A sama tak jeździ i się nie boi?”, „A męża nie ma, że tak jeździ? A może szuka? Tu kawaler, ja kawaler, sąsiad kawaler” – padają propozycje. I przeciągłe gwizdy, zamroczone spojrzenia napranych mężczyzn – idzie zwariować.
Maria Fredro-Boniecka, vogue.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.