Wydarzenia

Nowości

Bestsellery

Promocje

Zapowiedzi

Partner Wydawnictwa

 • Fantastyczne wieści z boiska literackiego!

  Fantastyczne wieści z boiska literackiego!

  Tytuł czerwcowej Warszawskiej Premiery Literackiej zdobyła biografia Oty Pavla Aleksandra Kaczorowskiego. Serdecznie gratulujemy Autorowi!

 • Szymaniak wziął pod lupę każdą z chorób, które toczą lub do niedawna toczyły polską pracę. Jednak opisał je przede wszystkim z punktu widzenia poszczególnych osób, następnie dopełniając analizę przypadłości perspektywą makro.
  Piotr Wójcik, reo.pl
 • Książka Włodka Goldkorna w udany sposób łączy biografistykę i reportaż z partiami refleksyjnymi, składającymi się na swoisty traktat o naturze i sensie pamięci.
  Agnieszka Podpora, „Nowe Książki”, M./Nr 6 z dn. 06.18
 • 25% rabatu na książki o problematyce obyczajowej

  25% rabatu na książki o problematyce obyczajowej

  Z okazji premiery książki Agnieszki Kościańskiej i Wiesława Sokoluka Instruktaż nadmierny. Historia pewnej przygody seksualnej w dniach od 19 do 25 czerwca kupicie wybrane tytuły o problematyce obyczajowej z 25% rabatem.

  Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (księgarnia czynna w dni powszednie w godz. 12.00-18.00).

  Tytuły objęte promocją
 • Czytając „Koronkową robotę”, śledzimy wytężoną pracę reportażysty, przypominającej nieco wysiłki archeologa. Łazarewicz próbuje bowiem ze skorup poskładać historię sprzed lat.
  Michał Przeperski, „Nowe Książki”, M./Nr 6 z dn. 06.18