Wydarzenia

Nowości

Bestsellery

Promocje

Zapowiedzi

 • Jubileuszowa, dziesiąta edycja Czarnych Warsztatów Pisania Prozą!

  Jubileuszowa, dziesiąta edycja Czarnych Warsztatów Pisania Prozą!

  Więcej informacji w załączniku.

 • Drodzy Klubowicze!

  Drodzy Klubowicze!

  Z okazji premiery książki Paula Theroux Szczęśliwe wyspy Oceanii (tłum. Michał Szczubiałka) od 24 do 27 lutego kupicie wybrane tytuły z serii Orient Express z 25% rabatem.

  Promocja działa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (księgarnia czynna od pon. do pt. w godz. 12.00-19.00).

  Książki objęte promocją

 • Tym, co w książce "Bieżeństwo 1915" fascynuje i zachwyca nawet bardziej niż ogrom detektywistycznej roboty, jest wielowymiarowość odtworzonej historii. Zebrane mikrohistorie uchodźcze tworzą opowieść nie tylko o trudach wygnania. Niespodziewanie dla czytelnika dają one wgląd w mechanizmy konstruowania wspólnoty narodowej dla odrodzonej Polski.
  Irena Skowera, nowe-peryferie.pl
 • "Topografia pamięci" to jego kolejna ważna wypowiedź. Bodźcem do refleksji są wspomnienia, bieżące zdarzenia, napotkani ludzie, kolekcjonowane fotografie. Każdy drobiazg jest cenny, bo… tyle jeszcze zostało do zbadania.
  Aleksandra Buchaniec-Bartczak, fzp.net.pl
 • Uwaga! 23 lutego ostatnia karnawałowa odsłona naszego cyklu jednodniowych promocji – Tanie czytanie.

  Uwaga! 23 lutego ostatnia karnawałowa odsłona naszego cyklu jednodniowych promocji – Tanie czytanie.

  Wyjątkowo tłusty czwartek dla wielbicieli dobrej literatury obcej. Wśród promowanych książek z rabatem 45% znajdziecie ponad pięćdziesiąt pozycji – zbiory opowiadań i poezji, powieści, listy oraz eseje.

  Promocja działa na naszej stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (księgarnia czynna od pon. do pt. w godz. 12.00-19.00).

  Tytuły objęte promocją (link będzie aktywny w dniu promocji).

  Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych i nie obejmuje możliwości zakupu ilości hurtowych naszych książek (tj. powyżej 5 egzemplarzy każdego tytułu).

  W przypadku chęci zakupu większej liczby książek, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży.

  Cena promocyjna będzie widoczna po umieszczeniu wybranego tytułu w koszyku.