Wydawnictwo Czarne
Info image kind

Zapraszamy na spotkania z naszymi autorami na letnich festiwalach literackich!

Tegoroczne letnie festiwale literackie zapowiadają się nadzwyczaj interesująco. Bardzo się cieszymy, że wśród festiwalowych gości jest tak wielu naszych autorów.

Letnie festiwale 2019
Marta Sapała, Na marne
Marta Sapała
Na marne

„Jeszcze dwie, trzy dekady temu chleb w piekarni piekło się w nocy, sprzedawało rano i gdy klienci zajrzeli do niej około 14, półki świeciły pustkami. Dziś chleb piecze się w dużych piekarniach praktycznie na okrągło i na bieżąco dowozi do punktów sprzedaży, aby klient mógł zawsze kupić świeży (…) Przez to część towaru nie ma szansy się sprzedać i trafia do kosza” – mówi Marta Sapała, autorka reportaży Na marne, w rozmowie z Markiem Szymaniakiem. Polecamy!

weekend.gazeta.pl
Kapka Kassabova, Granica
Kapka Kassabova
Granica

„Granica” to rzecz piękna i niepokojąca – historie z pogranicza Bułgarii, Grecji i Turcji, z gór Strandży i Rodopów, budują w czytelniku uczucie zapierającej dech nostalgii za miejscem, w którym się nigdy nie było.
Piotr Kofta, „Dziennik Gazeta Prawna”, DZ./Nr 139 z dn. 19/21.07.19
Info image kind

30% rabatu dla Klubowiczów na najlepsze książki czerwca

Drodzy Klubowicze!

W dniach od 19 do 22 lipca kupicie najlepsze książki czerwca, w tym zwycięski tytuł Na marne Marty Sapały, z 30% rabatem.

Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok. 1 (pon. – pt. 12:00-18:00).

Tytuły w promocji
Jędrzej Pasierski, W Imię Natury
Jędrzej Pasierski
W Imię Natury

Świetny styl i umiejętność właściwego żonglowania wątkami sprawiają, że trudno przewidzieć, w jakim kierunku potoczy się fabuła. Najważniejsze jednak, że historia trzyma w nieustannym napięciu. Trzecią powieścią w dorobku Pasierski potwierdza swój kunszt, ale decydując się na odejście od debiutanckiej serii i zaproponowanie innej historii, udowadnia również, że ma w zanadrzu nowe pomysły i nie zamierza spoczywać na laurach.
Tomasz Drabik, kulturacja.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.