Wydarzenia

Nowości

Bestsellery

Promocje

Zapowiedzi

 • Reportaże i zdjęcia, choć niezależne od siebie, tworzą spójny portret fascynującego miasta. Odkrywają duszę Berlina, który jest czymś więcej niż wieżą telewizyjną przy Alexanderplatz, Bramą Brandenburską i currywurst przy Checkpoint Charlie.
  wroclaw.naszemiasto.pl
 • Dobra wiadomość dla klientów warszawskiej księgarni Czarnego!

  Dobra wiadomość dla klientów warszawskiej księgarni Czarnego!

  Od 1 lipca wydłużamy czas pracy księgarni. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12-19. W ofercie m.in. tytuły wydawnictwa Czarne, Karakter, d2d oraz książki dla dzieci Dwie siostry i Zakamarki.

  Dokładny adres:
  Marszałkowska 43 m 1 (przystanek tramwajowy pl. Zbawiciela), I piętro
  Warszawa

 • Z okazji rozpoczynających się wakacji od 28 czerwca do 04 lipca kupicie wybrane tytuły z serii Orient Express z 25% rabatem.

  Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43/1

  Książki objęte promocją

 • Jeśli chcecie poznać miasteczka przypominające Bullerbyn, dowiedzieć się, jak wygląda produkcja łososia, kim jest Akratekriker, co dokładnie znaczy Dra til sjos, czyli pójść w morze, a w końcu jak wyglądała Północ podczas wojny, koniecznie sięgnijcie do książki.
  Magdalena Kurek, gloskultury.pl
 • Katarzyna Kwiatkowska-Moskalewicz pisze o Ukrainie tak, że czytelnik od razu czuje, że ma do czynienia z kimś, kto na tym temacie zjadł zęby. Reporterka tak sprawnie porusza się w meandrach ukraińskiej rzeczywistości, prawa oraz polityki, że wydaje się jakby książkę „Zabić smoka” napisała reporterka z Ukrainy, a nie Polka.
  Rafał Hetman, czytamwszedzie.pl