Wydarzenia

Nowości

Bestsellery

Promocje

Zapowiedzi

 • Polskie stewardesy. Piękne i zadbane, korzystające z życia, świetnie ubrane, mające dostęp do towarów, których próżno było szukać za żelazną kurtyną. Czy jednak ich życie polegało głównie na pławieniu się w luksusie? Czy to nie jeden z mitów PRL-u? Na to pytanie odpowiada w swojej książce Wniebowzięte Anna Sulińska. Publikujemy jej fragmenty.

  kultura.gazeta.pl
 • Drodzy Klubowicze!

  Drodzy Klubowicze!

  Z okazji premiery książki Ilony Wiśniewskiej Hen. Na Północy Norwegii od 29 kwietnia do 4 maja kupicie wybrane książki o zimnej Północy z 25% rabatem.

  Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok.1

  Tytuły objęte promocją


 • W 30. rocznicę katastrofy elektrowni jądrowej w Czarnobylu kupicie Czarnobylską modlitwę Swietłany Aleksijewicz oraz Czarnobyl Francesco M. Cataluccio z 25% rabatem.

  Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43 lok.1

  Książki objęte promocją


 • Fabuła i zagadka „Łaski” to majstersztyk. (...) Książka Anny Kańtoch to dobra, zaskakująca i długo wyczekiwana przeze mnie proza. Nie do zapomnienia.
  Monika Długa, lubimyczytac.pl
 • Anna Kańtoch stworzyła kryminał o zapomnieniu, które nie zawsze jest łaską i ze zmagań z nowym dla siebie gatunkiem wyszła obronną ręką. Oprócz pytania, kto zabił, zaproponowała czytelnikom elementy psychologicznego thrillera, scenerię jak ze skandynawskich powieści i językową sprawność.
  Dagmara Pawlik, literatki.com