Wydawnictwo Czarne

Do 8 grudnia trwa głosowanie na Nagrodę Czytelników Grand Press 2023.

W finałowej piątce znalazł się reportaż Bartka Sabeli Wędrówka tusz!
Głos na ulubioną książkę można oddać tutaj:

glosowanie.grandpress.pl

Mikołajki tuż-tuż!

W dniach od 28 listopada do 5 grudnia otrzymacie 30% rabatu na całą ofertę przy zakupie minimum dwóch książek. Rabat dotyczy książek papierowych oraz e-booków.

Promocja obowiązuje na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni w alei Jana Pawła II 45a/56 (pon. – pt. 11-19, sob. 10-15).

Tytuły objęte promocją:
Claire Keegan, Przez błękitne pola
Claire Keegan
Przez błękitne pola

Te opowieści, tak różne, stawiają z całą mocą pytanie o koniec. Koniec cierpienia, koniec miłości, koniec wykorzystania. […] Jest mrok w tych opowiadaniach, ale jest też ukryte głęboko światło. Jest nostalgia i rozpacz, ale i nadzieja. I są zapachy i obrazy Irlandii.
Tomasz Terlikowski, facebook.com
Piotr Lipiński, Wasilewska
Piotr Lipiński
Wasilewska

Czyta się tę książkę niezwykle szybko, bo nie tylko jej temat jest intrygujący, ale też jest znakomicie napisana. To nie jest rozprawa naukowa, ale reporterska biografia, to nie jest dzieło, które ma wielbić czy potępiać, ale próba w miarę obiektywnego spojrzenia na działalność tej – jakkolwiek tę działalność oceniać – niejednoznacznej kobiety.
artmundus.pl
Więcej wiadomości

Strona używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.